МІС УКРАЇНА
ІСТОРІЯ КОНКУРСУ
Міс Україна 2007
Ліка Роман
Фото конкурсанток
Учасниці на шоу
Зірки на шоу
Міс Україна 2006
Міс Україна 2005
Міс Україна 2004
СПОНСОРИ
УЧАСНИЦІ
ОРГКОМІТЕТ
КОНТАКТИ
АРХІВ
Корисні сайти
Miss Ukraine


Міс Україна 2007


14 квітня 2007 року Національний комітет «Міс Україна» та телеканал «Інтер» за підтримки генерального партнера конкурсу – бренда «Легко» – подарували неперевершене свято – фінал XVII Національного конкурсу «Міс Україна 2007».

26 переможниць міських та регіональних відбірних конкурсів з усіх областей України боролися за титул «Міс Україна 2007» та за право представляти нашу країну на світовому фіналі конкурсу «Miss World».

Фіналістки конкурсу виходили на сцену Національного палацу «Україна» у вечірніх сукнях від торгової марки «Юнона», купальних костюмах та колекції від Віктора Григор'єва, взутті від компанії «Carlo Pazolini», костюмах від компанії «СТЕЛЛА» та колекції суконь від Роксолани Богуцької.У концертній програмі брали участь Таїсія Повалій, Вєрка Сердючка, Володимир Гришко, Наталія Корольова, група «АВІАТОР». Ведучі конкурсу – Павло Костицин та зірка російського кіно Ігор Вєрник.

Журі конкурсу, у складі якого були один із засновників Fashiоn Week в Україні Олександр Соколовський, головний редактор журналу «Наталі» Жанна Лаврова, головний редактор газети «Факти та коментарі» Олександр Швець, Голова наглядової ради компанії «Медіа Стар» Влад Ряшин, Голова Національного комітету «Міс Україна» Лілія Кузнецова та інші віддали перевагу Лікі Роман з Ужгорода.

Призові місця також зайняли:
- Анна Габ з Черкас – Перша Віце-міс;
- Галина Андреєва з Одеси – Друга Віце-міс (+ Міс глядацьких симпатій).

Титул «Міс Фото Україна» виборола Галина Шевцова з Кіровограда.

На фіналі конкурсу у палаці «Україна» були присутніми велика кількість журналістів, дипломатів, політиків, бізнесменів, діячів культури, серед яких виділялася легендарна фігура Президента конкурсу «Міс Світу» Джулії Морлі.

Організатори конкурсу висловлюють величезну вдячність партерам конкурсу, серед яких бренд «Легко» (генеральний партнер), бренд «Марсель», компанії: «Порцелян», «УкрНет», «Професійний захист», «Коте Стиль», «ТУССО», готель «ОПЕРА», «Samonite», «Jaffa», «Кофе тайм», будинок нічної культури «Фаберже» та ін.

Телеглядачі України мали можливість споглядати яскраве шоу конкурсу у прямому ефірі на телеканалі «Інтер».


Оргкомітет конкурсу «Міс Україна 2007»
РУС УКР ENG
© Центра-Інвест, 2006-2012
  У нас на сайте можно купить диплом в Сургуте по желанию заказчика, недорого.